Kirami FinVision® -pukukopin penkki S Nordic misty

Sisäväri
Näyttöteknisistä syistä mallivärit saattavat poiketa tuotteiden todellisista väreistä.
Katso lähin jälleenmyyjä

Lisävarusteena on saatavilla Kirami FinVision® -pukukoppiin räätälöity penkki, joka asennetaan pukuhuoneen takaseinälle.

Pukuhuoneen penkki tuo lisämukavuutta pukuhuoneeseen

Penkki on valmistettu lämpökäsitellystä lehtipuusta (*haapa) ja seuraa samaa tyyliä sekä muotoa kuin saunan lauteet. Penkki toimitetaan valmiiksi asennettuna pukuhuoneen takaseinälle.

*Pidätämme oikeuden materiaali muutoksiin, mikäli tuotteiden raaka-ainehinnat ja/tai saatavuus oleellisesti muuttuvat voimassaoloaikana. Pyrimme pitämään materiaalin laadun vähintään alkuperäisen kaltaisena, huolimatta materiaalin vaihdosta.

Made in Finland
Tuotekoodi
3546
Harvia koodi
KIR-3546
Annex
Kun käytät Kiramin kuvia, sinun on joko:
  • Sisällytettävä kuvaan Kirami by Harvia-logo: linkki Kiramin logon PNG-tiedostohin Valitse paremmin kuvaan sopiva väri.
  • Mainittava tuotteen nimi ja Kirami näkyvästi.
  • Käytettävä hashtag tunnistetta: #kirami #kiramibyharvia.
  • Pukukopin penkki Nordic misty | Kirami FinVision®
  • Hanki pukukopin penkki lisävarusteeksi pukukoppiin
  • Pukukoppiin on mahdollista hankkia lisävarusteena penkki
  • Lisävaruste pukukoppiin | Kirami FinVision® - pukukopin penkki Nordic misty
  • Kirami FinVision -pukukopin penkki ja naulakko
Paino
10
Pakkauksen pituus
50
Pakkauksen leveys
129
Pakkauksen korkeus
20
Kaikki ilmoitetut mitat ovat noin mittoja. Pidätämme oikeuden tuotemuutoksiin.
Asennuskorkeus: 450 mm

Hanki myös lisävarusteet

Hae inspiraatiota

Kirami FinVision® -sauna Zero M Solar System

Kirami FinVision® -sauna Zero tarjoaa ulkosaunojille poikkeuksellisen energiapihit löylyt myös sähköverkon ulkopuolella

Vuonna 2024 lanseerattu, maailman ensimmäinen täysin omavarainen off-grid-sähkösauna on nyt saatavilla parannettuna versiona, uudella nimellä Zero ja useilla käytännöllisillä sekä visuaalisilla uudistuksilla. 

Lue lisää >>

Vesijumppa

Tee vesijumppa kylpytynnyrissä

Paljussa kylpeminen on oiva keino rentoutua, mutta paljussa voi hyvien ohjeiden avulla myös kuntoilla. Vesiliikunta tekee hyvää nivelille ja kudoksille, ja veden vastus tuo tehoa liikkeisiin. Lämmin vesi myös vilkastuttaa verenkiertoa. Fysioterapeutti Teija Simola toteutti Kiramin paljussa jumpan, jonka jokainen voi tehdä omassa paljussaan. 

Bottas

Valtteri Bottas nauttii Kirami FinVision® -saunasta

Monacossa vuodesta 2013 asunut F1-kuljettaja Valtteri Bottas vaalii suomalaisia arvoja jokapäiväisessä elämässään. Kovaksi saunamieheksi tunnustautuva Valtteri pääsee nauttimaan löylyistä nyt Suomen lisäksi myös maailmalla Kirami FinVision® -saunassaan.